• banner3
  • banner2
  • banner1

Produkte Featured

XPS bordet izolim të ngrohjes është e vështirë extruding izolimit të ngrohjes plastik, materiali kryesor është plastik, me një përqindje të caktuar të aditivëve (rezistent ndaj zjarrit, mastetbatch ngjyra, pluhur talk), e cila është extruding me ngrohje nën kontroll të rreptë të cilësisë, me performancë të lartë hard shkumës plastike me Honeycomb mbyllur strukturës qelizore e quajtur edhe adiabatic plastik extruding plastike shkumë, kjo është XPS shkurtër emrin.

Arritje të reja

Ne jemi krenar për të paraqitur "me vlerë" markë, një klasë të parë dhe produkte të përballueshme Kopshtari dhe accessories.aiming për të ndihmuar në krijimin e një jetese të kënaqshme kopshtarisë dhe për të rritur një standard të mirë të jetesës.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën